Dostałeś PIT i nie wiesz co z nim zrobić?

wtorek, 8 maja 2012

Ciekawe spółki - Analiza techniczna Midas

Analiza techniczna spółki MIDAS

Analiza przygotowana w dniu 08.05.2012

Sygnał kupna
Po emisji akcji spółka podążała w lekkim trendzie spadkowym. Kluczowym poziomem dla notowań jest poziom 0,70 zł, gdyż tyle wynosiła cena emisyjna nowych akcji.

Kurs spółki w ostatnich dniach testował właśnie poziom 0,70 zł. Poziom został obroniony i to przy wysokim wolumenie. Na dzisiejszej sesji obserwujemy szczególnie wysoki obrót. Po godzinie handlu ponad 7 mln akcji zmieniło właściciela.
Inwestycja w Midas jest inwestycją o podwyższonym ryzyku ze względu na spekulacyjny charakter spółki. W celu zmniejszenia ryzyka można zastosować strategię stop loss o poziomie aktywacji poniżej 0,70 zł.
Oczekiwany poziom realizacji zysku to 1 zł.


Możliwe wsparcia:
- 0,70

Możliwe opory:

- 0,91
- 1,02
- 1,10


Informacje zawarte w niniejszym opracowaniu nie stanowią rekomendacji w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców.

Opracowanie zostało sporządzone z rzetelnością i zachowaniem staranności. Jest ono wyrazem indywidualnej oceny autora.
Autor nie ponosi odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie niniejszego raportu ani za szkody poniesione w wyniku tych decyzji inwestycyjnych.

3 komentarze:

 1. Jest jakaś szansa na to, że pojawi sie wpis na temat program pit? Zbliżają się podatki, a programów jest tyle, że nie zostaje nic tylko się za głowę złapać.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wiadomo coś nowego na temat tej spółki, czy zdołała utrzymać dobrą pozycję i dotychczasowe wyniki? Z szacunkiem, Karol Banki24 Blog

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zajrzyj tutaj, znajdziesz tam na pewno odpowiedź na swoje pytania :)

   Pozdrawiam, Weronika Chrząszcz

   Usuń